Úkoly tohoto ročníku - 1. stupeň 

2. kolo

Přivýdělky, pravidelné a jednorázové výdaje

pusťte si video 

VÍTEJTE  VE 2. KOLE HRY!

Ahoj kamarádi,

ve druhém, závěrečném kole hry vás čekají přivýdělky a další výdaje. Nakonec si sestavíte roční rozpočet a máte hotovo.

Úkoly je opět možné přehazovat či plnit najednou.

Všechny zpracované základní úkoly 2. kola opět odešlete kdykoliv po jejich zpracování V JEDNOM E-MAILU OZNAČENÉM NÁZVEM TÝMU na soutěžní mail: fgsoutez@yourchance.cz, nejpozději však do 30. dubna 2018.

Po odeslání zpracovaných úkolů ode mně do týdne obdržíte vyhodnocení. Nejpozději týden před finále zašlu postupujícím příslušné informace.

  • Vypracované bonusové a kreativní úkoly zasílejte průběžně - nezapomeňte uvést v předmětu emailu název týmu !!!!! a název úkolu !!!!!!
  • Připomínám, že stále můžete plnit i Bonusové úkoly z prvního kola a prosím vás, abyste mi i tyto posílali průběžně. Nezapomeňte uvést v předmětu emailu název týmu !!!!! a název úkolu !!!!!!

SPECIFICKÉ UDÁLOSTI

Během hry vás mohou zastihnout specifické události - např. nějaký neočekávaný výdaj – někdy i příjem . Pokud je to neočekávaný výdaj, je důležité zachovávat si určitou finanční rezervu, abyste byli na takovéto události připraveni.

Některé specifické události, o kterých jste již byli informováni, vznikly na základě vašich rozhodnutí, která jste učinili v 1. kole. Další specifické události Vás mohou zastihnout na základě vašich dalších rozhodnutí, které uděláte v tomto druhém kole.

O všech dalších specifických událostech se ode mě dozvíte v rámci hodnocení 2. kola ve zpětném e-mailu.

Kontaktujte nás:

rozpoctisito@fgdoskol.cz

Rosťa Rozpočtář a jeho zábavná vzdělávací videa

https://www.facebook.com/rozpoctisito


Pořadatelé soutěže: