Rozpočti si to! - Rodinné týmy


Buďte pro děti parťákem a soutěžte v Rozpočti si to! společně

Ať chceme nechceme, peníze nás provází po celý život. Někteří to s nimi umí, jiní s nimi pořád bojují. Základem je ale vždycky prevence, a to nejlépe už od raného věku, kdy dětem vysvětlujete, co jsou to penízky, na co jsou potřeba, a jak s nimi zacházet. Koneckonců čísla hovoří jasně - hlavní příčinou zadluženosti v dospěláckém věku je především nízká finanční gramotnost. A tak stejně jako děti učíme plavat nebo jezdit na kole, měli bychom je seznámit s finančními pojmy a být jim v otázce financí dobrým příkladem. Jde hlavně o váš postoj, který se jasně staví proti nesmyslnému zadlužování, strkání hlavy do písku před finančními závazky, které se s vaší rodinou pojí či zbytečnému utrácení.

Takže jestli si chcete vyzkoušet, jaké jsou vaše finanční znalosti a návyky, něco nového se dozvědět a být pro vašeho potomka parťákem, zapojte se společně do soutěže Rozpočti si to! a vytvořte dokonalý rodinný tým.

Věřte, že vás společné plnění úkolů bude nejen bavit, ale třeba vás také mnohému naučí a v otázce financí zase posune o kus dál.

Kontaktujte nás:

rozpoctisito@fgdoskol.cz

Rosťa Rozpočtář a jeho zábavná vzdělávací videa

https://www.facebook.com/rozpoctisito


Pořadatelé soutěže: